Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust juba täna! +372 660 2221 (infotelefon).

Gemoss kaupluses Tartu mnt. 87e Tallinn!

Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

 

Lepinguliste klientide tellimused palume esitada:

E-post: tellimused@gemoss.ee

Tel. +372 5101126

 

 

Katrin Allik

Gemoss juhataja

Tel. +372 5073773

E-post: katrin@gemoss.ee

  

Klienditeenindus

 

Tel. +372 6602221

E-post: info@gemoss.ee

  

Marina Semjonova

Projektijuht

Tel. +372 5074834

E-post: marina@gemoss.ee

  

Siiri Evert

Krediidihaldus

Tel. +372 5170662

E-post: krediidihaldus@gemoss.ee

             

Kerli Lindoja

Müügijuht

Tel. +372 5211676

E-post: kerli@gemoss.ee

 

Glen Raig

Müügijuht

Tel. +372 5170097

E-post: glen@gemoss.ee

 

Haim-Vital Grinfeld

MONIN esindaja

Tel. +372 5115603

E-post: monin@gemoss.ee

 

Tiia Lehes

Tellimuskeskus

Tel. +372 5101126

E-post: tiia@gemoss.ee

             

Elle Sepp

Müügijuht

Tel. +372 5221310

E-post: elle@gemoss.ee

  Ando Burm

Müügijuht

Tel. +372 5235522

E-post: ando@gemoss.ee