Silikomart – Dekoratisoonide maailm

Silikomart pakub laia valikut stiilseid ja innovaatilisi tooteid. Funktsionaalsed, praktilised ja esteetilised. Need tooted rahuldavad kindlasti kõikide ootused, kes armastavad küpsetamist. Täpsed tööriistad, suurepärane resultaat. Sellel alal toodetakse terveid kollektsioone silikoonist vorme ja tarvikuid pakkumaks professionaalseid tööriistu selleks, et luua efektseid dekoratsioone kondiitritoodetele.

LOE EDASI

Libbey on klaas professionaalidele

Libbey tootemarki on toodetud juba aastast 1818 ja see on välja arenenud kindlate juurtega. Tootearendus uueneb pidevalt ja innovatsioon ei peatu kunagi. Libbey on väga tähelepanelik kvaliteedi suhtes, mille tõestuseks on silmapaistev tootegarantii. Samuti on disain väga hästi ära tuntav, ajatu ja loov. Kõige tähtsam on muidugi toodete vastupidavus ja tugevus isegi kõige aktiivsemas kasutuses. Ülemaailmselt on Libbey saavutanud kindla maine, sest tooted on loodud professionaalidele. Professionaalid saavad oma terve karjääri jooksul nendele kindlad olla. Professionaalid valivad alati Libbey.

LOE EDASI

SOSA

SOSA Ingredients S.L. loodi 1967.aastal Hispaanias. Tänaseks on SOSA’st saanud üks juhtivaid tootjaid gastronoomia- ja kondiitritoodete valdkonnas.

LOE EDASI

Tutvustame uut Libbey 1924 klaaside kollektsiooni!

Tutvustame uut Libbey 1924 klaaside kollektsiooni!         Kaubad ja seadmed baaridele, restoranidele, kohvikutele ja hotellidele. Tagame hea teeninduse ja korrapärase tarnimise. Gemossi meeskond on paindlik ja alati koheselt kättesaadav. Kui vajate abi, siis meie pühendunud tiim ootab rõõmuga Teie kõnet, helistage julgelt +372 6602221, info@gemoss.ee, www.gemoss.ee Lepinguliste klientide tellimused palume esitada: E-post: tellimused@gemoss.ee Tel. +372 5101126

LOE EDASI

Coffee cocktails with Monin

Coffee cocktails with Monin!

LOE EDASI

Uudised! Meie kaupluse sortimenti on lisandunud tonka oad!

Tonka uba on tonka puu seeme ja pärit on see Lõuna-Ameerika vihmametsadest. Aromaatne vili meenutab pisut vanilli ja mandleid, tundlikum maitsemeel võib ära tunda ka kaneeli, karamelli ja nelgi noote. Mehhikos lisatakse pisut tonka uba tihtipeale vanilliekstrakti sisse, et rõhutada aromaatsust. Tonka uba sobib imehästi kookide, küpsiste, kreemide, jäätiste ja muude dessertide sisse, aga samuti nagu vanilli puhul, võib sellega lisada eksootilist maitseelamust soolastesse toitudesse.

LOE EDASI

Churchill 1795 portselan – Kõikide sinu soovide jaoks

Churchill 1795 toodete arendamise juures on kasutatud 220 aastast tootmiskogemust ja puhast kirge innovaatilisuse vastu. Churchillil on ülemaailma tunnustatud kõrgekvaliteediliste lauanõude tootja just HoReCa sektori jaoks ning pakub täis lauanõude lahendusi.

LOE EDASI

Kreatiivsed MONIN Kokteilid

28. jaanuaril toimus Gemoss Eesti koolitusklassis MONIN kokteilide seminar, mille erikülaliseks oli Stephane Moesle Prantsusmaalt. Stephane on 20 aastat töötanud kokteilbaarides Pariisis ning nüüd on ta MONIN ridades ning tema vastutusalaks on uute ja innovatiivsete maitsete loomine. Kõik koolituse käigus tehtud ainulaadsed koktelid on nüüd saadaval.

LOE EDASI

RAK Neofusion

“RAK Neofusion” on inspireeritud mineraalidest ja on saadaval kuues eri värvis: Magma, Volcano, Ember, Stone, Terra and Sand, mida saab kombineerida üksteisega või hoopis valge portselaniga. Iga osa sellest seeriast on portselani tugevusega ja keraamilise välimusega tänu vastupidava ja käsitsi peale kantud glasuur. Neofusion näitab tugevat kontrasti oma tore välimuse ja sellel serveeritud toidu vahel!

LOE EDASI

Gemoss uued tooted- ''Eat Real'' snäkid

Eat Real snäkid põhinevad kolmel väga lihtsal kontseptsioonil, milleks on – maitse, toitumine ja tõeline koostisosa. Nauditav tervislik alternatiiv standartsetele suupistetele ja maiustustele. Valmistatud tõelistest, naturaalsetest koostisosadest, kuhu ei ole lisatud tehislikke lõhna-, värv- ja säilitusaineid. Midagi kogu perele, mida saab nautida igal päeva hetke.

LOE EDASI