ALB GOLD orgaaniline pasta

ABL GOLD orgaaniline pasta 

ALB-GOLD on traditsiooniline perefirma mis asub Saksamaal. ALB-GOLD pasta on tehtud kasutades kõrge kaviteedilisi tooraineid. Pasta põhi on parimast durum viljast, mannast ja regiooniti kasvatatud speltanisust. Munapasta on toodetud täiesti värsketest vabalt peetavate kanade munadest. Munapasta suureneb keetes 2.8 korda. Seda saab hoiustada ja soojendada ilma et kavliteet kannataks. Professionaalsed kokad teavad ALB-GOLD’i juba väga kaua aega. ALB-GOLD garanteerib kvaliteeti, jätkusuutlikust, tervist ja usaldusväärsust.


Orgaaniline Prermium Munapasta

ALB-GOLD kodutehtud munapasta on tehtud igapäevaselt värketest munadest ja parimast durumjahust. See teeb selle toitvaks ja laseb pastal paisuda keetmise ajal.

Orgaaniline Pasta ilma munata

Need maitsvad ja naturaalsed tooted sobivad eriti hästi kergetesse vahemere roogadesse. Klassikalisi kujundeid võib kasutada koos kastmetega, samuti ka loominguliste vormide või gratäänide jaoks. Pastas on palju vajalikke karbohüdraate.

Orgaanilised Mie-Nuudlid

Orgaanilised Mie-nuudlid ALB-GOLD’i poolt on tehtud ilma lisanditeta. Tänu sellele on need puhtad, naturaalsed, madala rasvasisaldusega ja kergesti seeditavad.

Maitsestatud Munapasta

Nende pastade valmistamiseks kasutatakse parimaid kuivatatud ürte, juurvilju ja vürtse. Sellele ei ole lisatud kuntslike värvaineid ega maitseaineid. See on oluline kõikidele kokkadele üle maailma, et luua inimestele parimad maitseelamused. 

Orgaaniline Lastepasta

Orgaaniline lastepasta on tehtud orgaanilisest durumjahust, mannast ja ilma muna lisamata. See on lapsesõbralik ja lihtne valmistada . Motif pasta on meie väikeste seas kõige populaarsem.

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee