MONIN Frappe Cocktails

Pina Colada Frappe
MONIN Vanilla Frappe 1 bl
MONIN Pina-Colada syrup  3 cl
piim 12 cl
kookose puru  1bl

jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud! Vala segu klaasi! Serveerimisklaas: Hurricane/Smoothie. Kaunistuseks on värske maasikas, ananass ja ananassi leht

 

Childhood Frappe
MONIN Vanilla Frappe 1 bl
MONIN Plum Syrup 3 cl

ploomimahl 12 cl
jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud! Vala segu klaasi! Serveerimisklaas: Hurricane/Smoothie. Kaunistuseks on värksed marjad!

 

Apple-yogurt smoothie
MONIN Yogurt Frappe 1 bl
MONIN Apple Puree 3 cl
piim 12 cl
jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud. Vala segu klaasi! Serveerimisklaas: Hurricane/Smoothie. Kaunistuseks on  värsked vaarikad, õunaviilu ja tüümian!

 

Chocolate Frappuchino
MONIN Coffee Frappe 1 bl
MONIN Chocolate Syrup 3 cl

piim 12 cl
jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud! Vala segu klaasi! Serveerimisklaas: Hurricane/Smoothie. Kaunistuseks on vahukoor ja maiustused!

 

Chocolate-Strawberry Frappe
MONIN Chocolate Frappe 1 bl
MONIN Strawberry Puree 3 cl
piim 12 cl
jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud! Vala segu klaasi! Serveerimisklaas: Hurricane/Smoothie. Kaunistuseks on vahukoor, shokolaadi maiused!

 

Plant Art Frappe
MONIN Yogurt Frappe 1 bl
MONIN Plum Syrup 3 cl
piim 12 cl
jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud! Vala segu klaasi! Serveerimis Klaas: Hurricane/Smoothie klaas. Kaunistuseks on küpsis ja värske basiilik!

 

Mango-Orange Frappe
MONIN Vanilla Frappe 1 spoon
MONIN Mango Puree 3 cl
apelsinimahl 12 cl
jää

Vala koostiosad blenderisse, lisa jääkuubikud, sega kuni segu on segunenud! Vala segu klaasi! Serveerimis Klaas: Hurricane/Smoothie klaas. Kaunistuseks on värsked marjad, õunaviilu, tüümian ja maasikas!

 

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee