Piimavahustamiskannud ja kohvipaksu tühjendusnõud

Varustage oma äri vajalike kohvitarvikutega, nagu piimavahustamiskann ja kohvipaksu tühjendusnõu !

Olenemata sellest, kas olete kohvipoe, restorani või baari omanik – need kohvitarvikud on teile hädavajalikud kohvijookide tegemiseks ja kohviseadmete tühjendamiseks. Meie piimavahustamiskannude ja tühjendusnõude valik võimaldab teil oma klientidele kohvi serveerida veelgi effektiivsemalt ja paremini organiseeritumalt.

Vahustamiskannu abil saate valmistada lattele ideaalse vahu. Vastupidav metall on lihtsasti puhastatav ning kannu ehitus võimaldab raskusteta luua erinevaid kaunistusi klientide kohvijookidele.

Peale espresso valmistamist kasutage lihtsasti puhastatavat kohvipaksu tühejndusnõud, kuhu on mugav kasutatud kohvipaks koputada. Selle nõu kasutamine muudab kohvi tegemise palju sanitaarsemaks kui seda on kohvipaksu prügikasti tühjendamine. Pealegi saate nii jätta prügikastis ruumi hoopis muu prügi jaoks. Vaadake ka meie teisi espresso valmistamise tarvikuid, mis tõstavad espresso tegemise uuele tasemele. 

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee