APS - Serveerimis tarvikud

APS loodi aastal 1933, nad on pidevalt arenenud ja vastavad alati oma hulgimüüjate ja lõpptarbijate ootustele. Nüüdseks on firma juba kolmanda generatsiooni käes. APS toodab cateringi tarvikuid Sundernis ning varustab paljusid äripartnereid ülemaailmselt.Tootearendus, Disaini pädevus, Jaemüügi kogemus


APS teeb koostööd mitmete gastronoomia disaineritega ja professionaalidega selleks, et luua uusi tooteid mis kombineerivad kauni disaini ja perfektse funktsionaalsuse.
Toodetud Saksamaal – paljud serveerimis- ja bufeetooted APSi tootevalikust on toodetud Sundernis asuvas tehases põhinedes kliendi nõudmistele. See on tehtud võimalikuks modernsete masinatega ja oskuslike käsitöölistega
Kaasaegne tarne süsteem ja parimatest parim logistika lubab meil minimaliseerida tarneaegasid ja pakkuda optimaalset teenust meie klientidele üle maailma.


Serveerimis tarvikud


Serveermisnõusid on meil pakkuda mitmetest materjalidest, näiteks: roostevaba teras, klaas, puit, portselan, melamiin, looduslik kivi. Leidub tooteid nii gastronoomia mõõdusüsteemis kui ka laua ja bufee suurustes.


Bufee, Banquet


Bufeelahendused on toodetud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Mahladosaatorid, marmiidid, riiulid väikestele ja suurtele bufee laudadele.


GastroNorm


Gastronoomiakonteinerid, mis on tehtud roostevabadest materjalidest ja plastikust. Serveerimiskärud, lauahõbedahoidjad ja muud gastronoomiatarvikud.

 

Baar ja Vein


Professionaalsed tooted baaripidajatele ja sommeljeedele.


Kohv ja korvid


Lauakultuur – kõik ideaalseks lauakatmiseks: serveerimiskorvid, küünlajalad, kohvikannud, salvrätiku hoidjad.


Küpsetamine ja pizza


Professionaalsed tooted pitsameistritele ja pagaritele.


Köögitarvikud


Laialdane valik perfektseid ja asendamatuid köögiabivahendeid – alates austrikinnastest lõpetades jahukulpidega.


KöögitarbedMelamiinist tarvikud


Serveerimis- ja bufeetooted on tehtud kõrgevaliteedilisest melamiinist. Need uued tooted loodi mitmete disainerite ja gastronoomiaprofessionaalide poolt.

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, mis asub Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee


APS PDF kataloog