Inspireerides sööki

Meil on missioon leidmaks uusi inspiratsiooni allikaid. Järgime avastamata teekondi ja avame uusi võimalusi.

Soovime inspireerida uusi trende selleks, et uuesti tõlgendada söökide maitseid. Uute teekondade loomiseks ja paljastamaks uudseid võimalusi kulinaarias.

Oleme alati uute ideede otsinguil selleks, et ühendada mitmekesisust, usaldusväärsust ja loovust. Niimoodi me mõtleme ja oleme mõelnud juba 50 aastat. iSi ühendab funktsionaalsuse, disaini ja innovaatilisuse kõikides meie toodetes.

Me tahame rikastada gastronoomiat kodus ja professionaalsetes köökides. Kui uudishimu on inspireeritud hakkab loomungulisus tööle. Meil kõigil on vaja inspiratsiooni.

iSi esindab kõrgeimat kvaliteeti maailmas. See kehtib nii täiteballoonide osas kui ka kreemi- ja veesifoonide osas. Tänu aastatepikkusele kogemusele seab iSi pidevalt uusi standardeid. Nende tehases Viinis toodetakse täiteballoone ja vahustajaid, mis vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele nõuetele mis puudutab tehnoloogiat ja kvaliteeti.

iSi vahustajaid kasutatakse üle maailma parimates köökides, gastronoomias, cateringides ja kodusted majapidamistes. Ükskõik, kus neid ka ei kasutataks teevad need töö lihtsamaks ja aitavad luua uusi inspireerivaid roogasid.

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, mis asub Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee