Pintinox – Küpsetustarbed, laua- ja köögitarvikud aastast 1929.

Rohkem kui 80 aastat on Pintinox andnud edasi oma tehnoloogiaid põlvest põlve valmistamaks tooteid laudadele ja köökidesse. Me täiendame pidevalt oma tooteid otsides parimaid materjale, kasutades uusimaid tehnoloogiaid ning luues innovaatilisi kujundeid kahjustamata sellejuures funktsionaalsust.

Pintinox on juhtiv ettevõte tootmaks roostevabu majapidamistooteid. Lisaks traditsioonilisele hulgimüügile, oleme me spetsialiseerunud paljudesse erinevatesse sektoritesse, näiteks: catering, arendamine ja G.D.O (Great Organised Distribution).

Me toodame üle 12 000 erineva söögiriista, 15 000 noa, 5000 panni iga päev. Need tooted on müügil Pintinox, Pinti 1929 ja Bra nime all rohkem kui 50 riigis üle maailma.

Järgides meie klientide nõudmisi oleme alati saavutanud kõrge kvaliteedi säilitades samal ajal mõistlikud hinnad. Samuti on meil olemas ISO 9001 sertifikaat  kindlustamaks kvaliteeti disainis, arenduses ja tootmises.

Professionaalsed noad

Professionaalsete nugade juures on võtmeteguriks teravus, mis on saavutatud tänu väga vastupidavatele materjalidele. Need materjalid on mõeldud spetsiaalselt nugade valmistamiseks. Terade suurus ja käepidemete kuju on loodud igapäevaseks kasutamiseks.

Söögiriistad

Meie disainitud söögiriistad sobivad kõikides stiilides lauanõudega luues harmoonilise keskonna elegantseks lauakatmisetiketiks. Meie valikus on saadaval kõiki suuruseid. Samuti on olemas õõnsate pidemetega ja sepistatud  teradega nuge.

Küpsetamine

Suurepäraseks küpsetamiseks on oluline kasutada kõrgekvaliteedilisi tarvikuid, mis hoiavad temperatuuri, ilma et maitse kannataks ja et tarvikud pakuks parimat hügieeni. Meie lai valik tooteid rahuldab kindlasti kõik küpsetaja soovid. Valikus on alati trendikad, uued kui ka klassikalised disainid.

Köögist lauale

Toidu teekond köögist lauale on väga oluline, sest see tekitab omavahelise koostöö kahe erineva faktori vahel – praktilisuse ja kiiruse. Meie serveerimiskandikud on disainitud maksimaalseks mahutuseks, selleks et teenindada võimalikult paljusid Teie kliente.

Buffet tarvikud

Buffet tarbeks on meie valikus tooted, mis on loodud uute trendide jaoks toidu presentatsiooniks restoranis või cateringis. Elegantsed polükarbonaadist kuppelkaaned kaitsevad toitu samal ajal esteetiliselt esitledes pakutavaid roogasid.

Baar

Baari tarvikud on artiklite sari, mis on disainitud unustamatuteks hetkedeks cateringis ja toitlustuses.

Laud

Meie disainitud söögiriistad sobivad kõikides stiilides lauanõudega luues harmoonilise keskonna elegantseks lauakatmisetiketiks. Meie valikus on saadaval kõiki suuruseid. Samuti on olemas õõnsate pidemetega ja sepistatud  teradega nuge.

Kohvi serveerimine

Kohviserviisi lauale toomine on osa einest ja lõunapausist, seega on õige temperatuuri ja aroomi säilitamine äärmiselt oluline.

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, mis asub Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee

Pintinox PDF kataloog