Royal Leerdam klaasid

Rohkem kui 125-aastase ajalooga Royal Leerdam on tuntud oma detailse ja äratuntava disaini poolest. Royal Leerdami klaaside kollektsioonid on disainitud professionaalseks kasutamiseks toitlustusettevõtetes. Tänu laialdasele valikule, mis on püsinud juba aastaid ja püsib ka edaspidi, on nad teeninud oma parterite seas usalduse nii hotellide kui ka cateringide seas. Samuti on nad hinnatud varustajad ka tavaklientuuri jaoks.

Professionaalsed eelised!

1) Lihtne teenindus

Eriti kerged aga samas vastupidavad Royal Leerdam klaasid on ideaalsed kandikutel kandmiseks.

2) Praktiline ja funktsionaalne

Royal Leerdami klaasid peavad kindlasti vastu ka kaubanduslikule kasutamisele ja transpordile. Parim valik intensiiveks kasutamiseks cateringi ettevõtetes.

3) Puhastamine

Kõiki Royal Leerdami klaase saab turvaliselt pesta nõudepesumasinas ja hästi käsitisi poleerida. Selleks, et kaitsta klaase kriimude eest ja säilitada nende kristalne sära, soovitame vastavalt reguleerida nõudepesumasina veesurvet ja temperatuuri. Kõik klaasid on masinpesukindlad. Meie soovitus oleks jälgida, et kasutate õiges suuruses nõudepesuresti.

Rohkem infot Royal Leerdam kataloogist

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, mis asub Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee