Tallinnas avati uus kauplus „Gemoss“

26. märtsil avas Tallinnas Tartu mnt 87E oma uksed uus restoranide ja hotellide varustuse kauplus „Gemoss“.

Uus cash & carry-stiilis kauplus Gemoss on pindalalt 1800 m2 ning mahutab laias valikus baaride, restoranide ja hotellitööstustele mõeldud tooteid. Ettevõtte Gemoss Eesti OÜ eelis on alati olnud pikaajaline ja edukas koostöö suurimate tootjate ja varustajatega üle maailma. Jae- ja hulgimüügi kauplusest Gemoss on võimalik osta tooteid mitte ainult ükshaaval vaid ka hulgi.

Poe omanikud on veendunud, et enamik Tallinna restorane, baare, hotelle ja ka HoReCa ettevõtted saavad Gemossi regulaarseteks klientideks ja äripartneriteks. „Soovime kindlasti olla tulevikus baarmenide ja kokkade teiseks koduks“ lausub Gemoss Eesti OÜ juhatuse liige Katrin Allik. Ta toob välja, et samuti on oodatud gurmaanid, kes hindavad tippkvaliteeti oma koduköögis.


Horeca – Regulaarselt pakutakse laiatarbelisi ja professionaalseks kasutamiseks mõeldud nõusid, köögitarbeid ja seadmeid. Koostööd tehakse kondiitrite, baaride, restoranide, kohvikute ja muude ühiskondliku toitlustamise kohtadega.

Cash & Carry kaupluslaos on lai valik kvaliteetseid nõusid, klaase, potte, panne, lauanõusid ja köögitarbeid, ühekordselt kasutatavaid nõusid, salvrätte, hooldus- ja puhastusvahendeid, küünlaid ja muid majapidamistarbeid nii juriidilistele- kui eraisikutele. Kaupluslaost leiab kõik vajaliku kohviku, võõrastemaja, baari, restorani, külalistemaja, lasteaia, kooli, büroo ja ka kodu tarvis.

Külastage Cash&Carry kauplust Gemoss, mis asub Tartu mnt 87E, Tallinn. Pood on avatud argipäeviti 9.00-19.00 ja laupäeviti 10.00-17.00. Tere Tulemast!

Lisainformatsioon:
Gemoss Eesti OÜ
+372 6602221
info@gemoss.ee