KÕIK UUDISED

BARTENDING LAB: “Tähelepanekud joogimaailmas”

🍸Sel päeval ootame kõiki kokteilimeistreid, baarmene, baaridaame, baristasid ning toitlustusettevõtete juhte ja entusiaste osalema meistriklassis, mille viib läbi väga suure kogemusega Eesti ''MONIN Brand Ambassador'' Haim-Vital Grinfeld.🍸
 
Fookuses on tähelepanekud joogimaailmast aastaks 2023. Demonstreeritakse MONIN, Franklin&Son's, Lyre's, Bobs Bitter ning Minor Figures hooajaliste kokteilide ja muude jookide põhikontseptsioone.

Liitu kindlasti, sest siit leiate inspiratsiooni oma joogikaardi uuendusteks.
Koolitus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.
 
Meistriklassi põhiteemad on:
🧊HOOAJALISTE JOOKIDE SOOVITUSED
🧊JOOGI- NING MAITSETRENDID
🧊MAHLAMULLID
🧊NO- AND LOW-ABV JOOKIDE KONSEPTSIOONID
🧊JÄÄKOHV
 
Koolituse toimumise koht:
Desire Bar
Vana-Viru 14, Tallinn
 
Koolituse toimumise aeg:
18.05.2023 / 12.00
 
Koolitust viib läbi:
🧑‍🎓 Haim-Vital Grinfeld, Beverage Division Manager, BA
📩: (+372) 511 5603, [email protected]
 
Meistriklass on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine siin.
Hoia silm peal ka Facebooki sündmusel siin
 
Meistriklassi toimumist toetavad juhtivad maailmabrändid:
MONIN on tänu oma laiale maitsete valikule ning kõrgele kvaliteedile suurepäraseks abimeheks maitsestatud mokteilide, limonaadide, jäätisekokteilide ja magustoitude valmistamisel. Pole olemas maitsete kombinatsiooni, mida MONIN ei täiendaks. Kaubamärk garanteerib oma toodete maitse ja kvaliteedi, kattes nii iga baarmeni ja barista vajadused.
Eraldi kaubamärgina välja arendatud cordialide sari PARAGON on kontsentreerinud kolme eksootilise pipra olemuse kasutades infusiooni-, destilleerimise- ja CO2 ekstraheerimise meetodeid. Vaid paar tilka klassikalises kokteilis tõstab maitse hoopis uuele tasemele.
www.monin.com
www.paragoncordial.com
 
LYRE'S on maailma edukaim ning kõrgelt auhinnatud alkoholivabade napsude sari, mis jäljendab originaaljookide täiuslikku maitsete ja lõhnade buketti ning konsistentsi täiesti süütus vormis.
Paljud baarmenid ning meelelahutusasutuste omanikud üle maailma on juba LYRE'S edu saladuse avastanud - lihtsalt andke oma klientidele võimalus nautida nende lemmikjooke täiesti süütus ning tervislikumas vormis. LYRE'Si joogid sobivad veganitele, on gluteenivabad ning madala kalorsusega.
www.lyres.eu
 
FRANKLIN & SONS on preemiumklassi toonikute, limonaadide ning karastusjookide sari, mis kustutab täiuslikult janu, on ideaalseks täienduseks iga maitsva toidu kõrvale ning täiendab suurepäraselt igat kokteili.
FRANKLIN & SONS muudab baarmeni ideed kunstiteosteks, mis on menüüs väärt eraldi lehekülge. Jookides on kasutusel ainult naturaalsed toorained ning nendesse ei ole kunagi lisatud säilitusaineid ega kunstlikke magustajaid.
www.franklinandsons.co.uk
 
MINOR FIGURES on kohvitrendidele keskendunud mikropruulikoda Londonis, ning nende suurepärased kohvijoogid võimaldavad nautida väga kvaliteetset kohvi igal hetkel. Hoolikalt välja valitud päritolukohvist, orgaanilisest teest ja käsitsi tehtud kaerajoogist valmistatud joogid on pakendatud RTD purkidesse ning rikastatud lämmastikuga, mis muudab joogi siidiseks tekitades purgi avamisel luksusliku mikrovahu. Joogid on 100% vegan ja purgid lõputult korduvkasutatavad.
www.minorfigures.com
 
BOB'S BITTERS bitterid on alkoholi baasil maitsestajad, milles on kombineeritud erinevad ürdid, vürtsid, lilled, puukoored, juured ning muu. Bitterid tasakaalustavad oma mõrkja maitsega erinevaid kokteile ning annavad maitsetele sügavust ning ümarust.
BOB'S BITTERS on tuttavad baarmenidele üle kogu maailma ning nende puhaste maitsete ja aroomide nüansirikkad profiilid muudavad iga kokteili ainulaadselt elamuslikuks.
https://www.bobsbitters.com/

VAATA LISA


Līdzīgas receptes