KÕIK UUDISED

Dudsoni kollektsioonid 20% soodsamalt! Tutvu 2023. aasta suvekataloogiga

2023. aasta 22. Mai #HORECA #kampaania #kataloog #nõud 

Tere tulemast tutvuma Dudsoni 2023 suvetoodete kataloogiga. Dudsoni nõud on paljude HoReCa ettevõtete lemmikud, olles tuntud oma tööstusliku vastupidavuse ja autentse disaini poolest, mida peakokad üle maailma hindavad. Meil on hea meel teatada, et kuni 31. juulini on Dudsoni Harvest ja Maker’s kollektsioonid Gemossi klientidele 20% soodsamad. Minimaalseks tellimuse koguseks on üks kast ning tarneaeg tehasest 4-6 nädalat. 

Tutvu Dudson 2023. aasta suvetoodete kataloogiga siin

Sel hooajal jätkas Dudson Harvest kollektsiooni täiendamist uue disainiga nimega Harvest Grain, mis on inspireeritud looduslikest ja maalähedastest tekstuuridest põldudel. Maker's Collection kollektsioonis tutvustatakse värsket rohelist värvi nimega Finca ja Harvest kollektsioonis uut sooja ja rustikaalset värvitooni nimega Harvest Mediterranean.

Tutvustame mõnda liini allpool lähemalt, tervet valikut näeb kataloogist siin.

Maker's Collection kollektsioon on inspireeritud loovast keraamikakunstist. Finca mitmetooniline trükimuster jäljendab rustikaalsete interjööride ja arhitektuuriliste kujundite kulunud tekstuure. Käsitsi lisatud poolmatt glasuur rõhutab kollektsiooni iseloomu ja jätab iga eseme tagaküljele originaalsed "valmistajamärgid". Dekoreeritud glasuuriga Maker's Collection on mõeldud eelkõige professionaalseks kasutamiseks. Tutvustame ka Finca Flint'i - värsket rohekat värvitooni, mis on kollektsiooni kolmas Finca värv.