KÕIK UUDISED

Gemoss tähistab 30. juubelit

2023. aasta 27. Veebruar #tähistamine #sündmused #inspiratsioon 
Sel suvel tähistab Gemoss 30 tegevusaasta täitumist. Selle aja jooksul on meie kauplustest saanud HoReCa professionaalide ning kõigi hea toidu armastajate meelispaik. Eestis on meil üks kauplusladu, millel täitub 2023. aastal juba üheksa tegutsemisaastat.

Koos oleme aga suuremad  - Gemossis töötab üle 240 inimese ja lisaks kuuele kauplusele tegutseb Lätis ka tehas, kus toodetakse meie oma brände – Just Nature, Chocolate IT, Cake&Bake, Golden Nut jne. Samast tehasest saab tellida ka omamärgitooteid. Riias asuvas logistikakeskuses on suured laovarud toiduainete, nõude, köögitarvikute ja muude meie heade tarnijate kaupadega - nõnda ei pea HoReCa endale hädavajalikke tooteid nädalate kaupa tehasest ootama vaid need on kohapeal kiiresti olemas. Just seetõttu tähistame ka meie siin Eestis just 30 tegutsemisaasta täitumist. 

Juubeliaasta tähistamiseks korraldame koolitusi, sündmusi ja meistriklasse suuremalt, kui tavaliselt ning toimuvad ka värskendavad uuendused meie sortimendis. Kindlasti on nii HoReCa proffidele kui ka headele eraisikutest klientidele aasta jooksul varuks nii mõnigi väga hea pakkumine. 

Esimene suurem koolitus leiab aset juba märtsi alguses, mil on võimalik nautida maailmakuulsa magustoidumeistri Luca Bernardini meistriklassi “Pastry lab”. Loe koolituse kohta lisa siit. Meie jookide osakond viib sel kevadel taas läbi meistriklasse üle Eesti ja osaleme suurelt ka toredatel festivalidel, millest esimesena on plaanis Leivafestival märtsi lõpus ning Kohvifestival aprillis. Hoia kõigil sündmustel jooksvalt silm peal siin.
Anastasiia Sudak MONIN meistriklassi läbi viimas

Aastate jooksul oleme loonud head suhted maailma hinnatuimate HoReCa tootjatega olles paljude brändide ametlikuks esindajaks Baltikumis. Meie tarnijate toorained on valitud maailma parimate kokkade, baarmenide ning teiste toidumaailma tipptegijate poolt. Pikaajalised tarnijad on meile tänaseks palju enamat, kui koostööpartnerid – pigem sõbrad ja head kaaslased, kes meil tihti ka külas käivad.

Sel aastal on Gemossi lettidele jõudnud põnevad tooted nagu kastanid Itaaliast, hulk uusi Boba maitseid ning kohe on meile jõudmas ka Nata Cafe vegantooted - chia-kaaviar ja soja baasil šašlõkk.

Paljud käivad Gemossis spetsiaalselt meie heade kuivatatud puuviljade ja pähklite tõttu. Hulgiklientide ja tootmisettevõtete huvi kvaliteetse tooraine vastu kasvab jõudsalt ja peagi saame ka Eesti turul pakkuda veelgi parema hinnaga pähkleid, seemneid ja kuivatatud puuvilju hulgipakendis otse tootjatelt. 

Loomulikult ei jää täiendamata ka meie nõude riiulid. Veebruari alguses toimunud Ambiente messil Frankfurdis sõlmisime kokkuleppeid uute tarnijatega, kelle nime veel täna välja kirjutada ei saa ning juba on kaupluses kohal näiteks Churchilli ja Dudsoni selle aasta uudistooted – astu julgelt läbi ja tee tutvust!

Ükski ettevõte ei jõuaks 30 tegutsemisaastani ilma tõelise pühendumiseta. Meie jaoks on iga klient alati oluline ning kuulame hea meelega igaühe muresid, rõõme ja vajadusi. Tänu oma laiale koostööpartnerite võrgustikule saame neile parimad lahendused suurel osal juhtudest väga kiiresti kohale toimetada. 

Palju õnne Gemoss!


Sarnased retseptid