KÕIK UUDISED

Just T vastutustundlik nauding teetassis

2023. aasta 6. Veebruar #toode 
Just T pakub kõrgeimatele standarditele vastavat orgaaniliste teede valikut ja bränd keskendub algusest lõpuni jätkusuutlikkusele. Tooraine pärineb suures osas pereettevõtetest ning selle valivad otse istandustest välja teesommeljeed. Kõik pakendid, kaasa arvatud teekotid, niidid ning lipud on biolagunevad ja FSC sertifikaadiga. Bränd eristub selgelt ka oma harmooniliste illustratsioonidega pakendite ning vahvate nimetustega.

Just T valikus on Gemossis kohapeal olemas lahtine purutee 80-100g pakendites ning kahekambrilised teekotid. Sortimendis saadaval ka püramiidkotid puruteega, mida saame alati soovi korral konkreetsele kliendile tellida. Samuti saame aidata suuremas koguses Just-T puruteega ning kõigi erisoovidega võib alati julgelt ühendust võtta.

Just T valikust leiab orgaanilise musta -, rohelise - ja valge tee erinevate lisanditega ning kolm orgaanilist taimeteed.

Vaata brändi kohta lisa siit:
JUST T Presentatsioon.pdf 6.63 MB
Gemoss on Just T ametlik edasimüüja Eestis ning kõige suurem valik on alati saadaval kohapeal ning meie e-poes

Just T läbis mõned aastad tagasi disainiuuenduse, lisas uusi maitsete kombinatsioone ning muutis ka toodete nimetusi. Kui oled Just T ammune austaja, igatsed mõnd tuttavat maitset ning harjunud oma lemmikteed numbri järgi otsima, siis võrdlust vana tootesarjaga näeb siit:
JustT_Võrdlus_vana_sortimendiga.pdf 665.62 KB

Personaalse hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun [email protected] või oma personaalse müügiesindaja poole.

HoReCa ettevõtetele saame pakkuda brändi veel selgemaks eristumiseks ka alloleval pildil nähtavaid väljapanekudispleisid.
Just T väljapanekudispleidSarnased retseptid