KÕIK UUDISED

LAPED – imeline abimees magusate kunstiteoste loomisel

2024. aasta 25. Jaanuar #toode #HORECA #maiustused #inspiratsioon 

LAPED bränd sündis juba enam, kui 40 aasta eest Itaalias Pastorello perekonna kirest kondiitrikunsti vastu. Täna toetab ettevõte professionaalseid kondiitreid üle maailma, muutes oma toodetega nende elu lihtsamaks.

Lapedi eesmärgiks on muuta professionaalide raske töö lihtsamaks ja lasta neil täiel määral nautida pagarikunsti rõõme. Lapedi suhkrubaasil (pool)tooted on jõudnud paljude kondiitrite töölauale üle maailma. Kõik toorained on hoolikalt valitud ning lõpptooted põhjalikule uurimistööle ning ohtratele katsetustele baseerudes välja töötatud. Põlvest põlve pärandatud pühendumine kvaliteedile on ettevõtte põhiväärtuseks ning kvaliteeti tagama õpetatakse ka teisi, sest juba alates aastast 2014 on avatud ka Laped Kondiitriakadeemia, kus igal nädalal kohtuvad professionaalid ja tulevased spetsialistid, et tutvuda toodetega, läbi viia meistriklasse ning kondiitritööd maailma tasemel edasi arendada.

Valikus on näiteks suhkrupastad ja fondantid, vahupulbrid, modelleerimispastad, peegelglasuurid, mandlikreemid ja palju muud. 

Tooted on saadaval ka suurtes pakendites ning mugavad eelkõige profiköögis kasutamiseks. Näiteks MyMousse vahupulbrid on saadaval 2-kg pakendites. 

My Mousse neutraalne vahupulber

My Mousse šokolaadi vahupulber

My Mousse vaarika  
vahupulber

Nii Laped moodsad tooted kui ka kondiitriakadeemia on tunnistuseks sellest, et selle tiheda konkurentsiga tööstusharu eesotsas püsimiseks on vaja pidevalt kohaneda.

Meil Gemossis on hea meel olla Laped ametlikuks esindajaks ja maaletoojaks Baltikumis.
Laped kataloogi leiad siit ning meie kaudu saab tellida kõike kataloogis olevat. E-poes on koheselt olemas hea valik Laped tooteid, mille leiad siit.  Suuremate koguste tellimiseks ja personaalseks hinnapakkumiseks võta ühendust oma müügiesindajaga.