KÕIK UUDISED

NATA tooted on täistaimsed, aga mõeldud absoluutselt kõigile

2023. aasta 6. Aprill #HORECA #vegan #restoran #toitumine 

NATA alustas väikese taimetoidu/vegan kohvikuna 5 aastat tagasi. Tänu uutele väljakutsetele toitlustussektoris leidsid nad uue viisi jagamaks oma kirge ja armastust toidu vastu toodete müügi näol ning nüüdsest on NATA imelised tooted saadaval ka Gemossis.

NATA tooted on taimsed, kuid suund on selgelt selles suunas, et soovitakse pakkuda tooteid, mis sobivad kõigile - seetõttu ei ole toodetel ka eraldi VEGAN märgistust välja toodud.

Juba praegu on klientide suureks lemmikuks saanud mõlemad nende tooted. 

Soyshlik on erilisel viisil sojast toodetud šašlõkk, mis on pehme, mahlase ja lihalaadse tekstuuriga. Hetkel on toode  saadaval kahe maitsestusega - mahedas kreemjas marinaadis ja BBQ marinaadis. 
Tegemist on eelküpsetatud toodetega ning need enne nautimist vaid kergelt krõbedaks küpsetada.
Soyshlik presentatsiooniga saad tutvuda siin.

Chia kaaviar, nagu nimigi ütleb, on valmistatud chia seemnetest, millele on naturaalseid maitsestajaid lisades antud väga kaaviari meenutav maitse ja tekstuur. 
Chia seemned sisaldavad ohtralt omega-3 rasvhappeid, kiudaineid ja valku olles seega tervislikuks valikuks. Oma roll on sellel, et võrreldes traditsioonilise kaaviariga on chia-kaaviar kümneid kordi soodsam.
Chia kaaviari presentatsiooniga saad tutvuda siin

NB! Horeca või edasimüüja hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun [email protected] või oma personaalse müügiesindaja poole.

Tegemist on jahutatud toodetega ning seetõttu neid e-poes müügil ei ole. Ootame ostma Gemoss kauplusesse.

 

 


Sarnased retseptid