KÕIK UUDISED

PURE by MONIN - maksimaalne maitse ilma lisatud suhkruta

2024. aasta 3. Jaanuar #MONIN #HORECA #kokteilid #uudis 

PURE by MONIN on uus kontsentraatide sari, mis toob meieni mõnusad maitsed ilma liigse magususeta.

Uuringute kohaselt on Euroopa klientide jaoks suhkru tarbimise vähendamine väga oluline. 95% tarbijatest usub, et suhkru tarbimise vähendamine on tervisele kasulik ning 69% tarbijatest ütleb, et nad hoolitsevad peale pandeemiat oma tervise eest rohkem. 63% Prantsusmaa elanikest ütleb, et nad püüavad igapäevast suhkrutarbimist aktiivselt vähendada.

Kui soovid uuendustega esimeste seas olla, siis võta ühendust [email protected] ning tule meie stuudiosse PURE maitsetega tutvust tegema. E-poe valiku leiad siit

PURE sari ei sisalda grammingi lisatud suhkrut – kogu maitse tuleb ainult naturaalsetest mahladest ja maitsestajatest olles seega magusatest siirupitest täiesti erinev – just sellepärast on need tooted ka omaette ning eristuva PURE brändi alla koondatud. Samas on tegemist väga tugeva maitsega toodetega – maitsevee valmistamiseks soovitatakse 250 ml klaasi kohta lisada vaid 10 ml kontsentraati ning jääteede, limonaadide ning kokteilide puhul seda kogust kahekordistada.

Kasutades PURE rohelise õuna, virsiku-aprikoosi, punaste puuviljade ja mango-passioni maitseid soovitatud 1 + 25 vahekorras on lõpptoode suhkruvaba* ja 0-kalorilise väärtusega**. Mündi ja laimi-sidruni puhul ei pea isegi antud vahekorda järgima, sest need maitsed on ka suuremas kontsentratsioonis suhkruvabad ja 0-kalorilised.   

Suhkur toimib ka säilitusainena, kuid PURE toodetes on oskuslikult kasutatud hapet nii, et kunstlike säilitusainete kasutamine ei ole vajalik. Suletud pudel püsib värskena 18 kuud ning ka pärast avamist võib suletud pudelit veel 2 kuud toatemperatuuril säilitada.