KÕIK UUDISED

Robot-Coupe - 2023. aasta uuendus aitab kaasa jätkusuutlikkusele

2023. aasta 18. August #kataloog #HORECA #köök 

Robot-Coupe köögikombainid on tuttavad abilised suurköökides ning neid on toodetud juba alates aastast 1961 Prantsusmaal.

Lisaks pikale ajaloole ning kogemusest tulenevale töökindlusele on Robot-Coupe tooted alati ka ajaga kaasas käinud. Innovatsioon on toiduainetööstuses edukas olemiseks võtmetähtsusega. Robot-Coupe omab sadu eksklusiivseid patente ning on tänu väga heale kvaliteedile turuliider paljude riikide professionaalsetes köökides. 

Jätkusuutlikkus on Robot-Coupe jaoks võtmetähtsusega ning seetõttu on kõik kasutatud materjalid kauakestvad, masinad energiasäästlikud ning kõiki tooteid on võimalik parandada. Jätkusuutlikkuse põhimõtteid rakendatakse ka personalipoliitikas, toormaterjali hankimises, tootmises ning jälgides seda, et tooted oleks taaskäideldavad.

Selle aasta üheks suureks uuenduseks on zero-waste köökide unelmate tööriist, mis aitab 100% toorainest õige kujuga kuubikuteks tükeldada ilma igasuguse tooraine kaota - see on hea nii ärile kui ka loodusele.  
Suurköökidele on kindlasti oluline ka info, et Robot-Coupe võimaldab väga kiiresti valmistada erinevate suurustega kuubikuid kasutades ära 100% toorainest. 

Robot-Coupe 2023. aasta kataloogi leiad siit

Gemoss on Robot-Coupe ametlik esindaja Eestis ning meie kaudu saab alati tellida kõike kataloogis olevat.
NB! Personaalse hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun [email protected] või oma personaalse müügiesindaja poole.
Gemossis kohapeal on olemas lai valik Robot-Coupe tooteid ning leiad need siit.


Sarnased retseptid