KÕIK UUDISED

CHOCOLATE IT – need lihtsad magusad naudingud!

2020. gada 30. Märtsis #toode #maiustused 
Kas sina tead kedagi, kes teaks kedagi, kellele ei meeldiks šokolaad? Meie ka mitte. Seega ilmselt ei ole vaja kedagi veenda selles, et šokolaad on maitsev ning tutvustame rõõmuga CHOCOLATE IT tooteid.

CHOCOLATE IT ühendab parima Belgia šokolaadi hoolikalt valitud kvaliteetsete pähklite, kuivatatud puuviljade, marjade ning Lätis röstitud kohviubadega. Hoolikalt kombineeritud maitsete seast leiavad oma lemmikud nii suured magusasõbrad kui peenema maitsega mõrušokolaadi ning kohviaustajad.

Kingituseks imehästi sobivatel pakenditel on värvikoodiga mummukestel välja toodud, milline šokolaad või šokolaadid kasutusel on.

Kui valge -, piima- ning tume šokolaad on juba ammu lemmikuks kujunenud, siis uue üllatajana on valikus ka amber šokolaad, mis tähistab jätkusuutlikult toodetud, kergelt karamelliseeritud ning soolaka maitsega valget šokolaadi.

Tippkvaliteediga šokolaad on oskuslikult kombineeritud nii klassikaliste kui ka üllatavate maitsetaga ning pakuvad elegentse naudingu igale gurmaanile.

Kaunid purgid sobivad suurepäraselt kingitusteks nii sõbrale ja koostööpartnerile kui ka iseendale tegusa päeva preemikaks teetassi kõrvale.

Tutvu CHOCOLATE IT tootevalikuga siin. Kogu tootevalik on olemas nii gemossi e-poes kui ka kaupluses kohapeal. Suurema koguse tellimiseks võtkejulgelt ühendust [email protected].


Inka marjad valges šokolaadis 160g
Inka marjad valges šokolaadis

Mandlid amber šokolaadis
Mandlid amber šokolaadis

Kohivioad šokolaadis 350g
Kohivioad šokolaadis

Sarapuupähklid karamelliseeritud, piima- ja tumedas šokolaadis kaneeliga
Sarapuupähklid karamelliseeritud, piima- ja tumedas šokolaadis kaneeliga

Sarapuupähklid šokolaadi ja kaneeliga
Sarapuupähklid šokolaadi ja kaneeliga

Jõhvikad valges šokolaadis
Jõhvikad valges šokolaadis

Līdzīgas receptes