KÕIK UUDISED

Gemoss aitab mõistliku hinnaga tõeliselt kvaliteetset kohvi pakkuda!

2022. aasta 5. Oktoober #kohv #toode #lojaalsusprogramm 
Ilma kohvita ei saa hakkama pea ükski HoReCa ettevõte ning paljude kohvimasinate ning kohvisortide hulgast parima valiku tegemine vajab korralikku süvenemist.
Gemoss aitab teha õiged ning just sulle sobivad valikud väga mõistliku hinna eest. Kohvimasina kasutamiseks on Gemossis kolm erinevat võimalust:

 • Seadme täielik välja ostmine;
 • Kasutusrent;
 • Gemossi käest igas kuus minimaalse kohvikoguse ostmine ning masinate kasutamine TASUTA.

Kasutades Gemossi poolt pakutavat täislahendust ehk hankides Gemossist nii masinad kui ka kohvioad, saad lisaks standardsele HoReCa soodustusele lisasoodustuse 15% seadmete rendile. Veelgi olulisem on aga see, et täislahenduse puhul seadistavad meie tehnikud masina täpselt kõige balansseerituma kohvi saamiseks ning nii tagame üheskoos kõige rõõmsamad kohvijoojad.

Oleme väga kvaliteetsete Sanremo kohvimasinate ametlik esindaja Baltikumis. Sanremo kireks on ühendada tippkvaliteet kauni disainiga ning see õnnestub neil suurepäraselt. Tutvu kõigi Sanremo toodetega nende kataloogis: https://www.sanremomachines.com/

Meie kaudu saab kiire tarnega tellida endale kõiki kataloogis leiduvaid tooteid ning paljusid seadmeid saame pakkuda ka rendile. Standardlahendusena pakume kaht mudelit:
Sanremo ZOE 2GR. TALL CUP TAIMER
Sanremo ZOE COMPACT
Standardlahenduse raames pakume ka Casadio Enea 64 CE kohviveskit, Pentair veefiltrit ning kvaliteetseid Andrito kohviube.

Kohvimasinate rendi võimalused

 1. Kohvimasina ning teiste seadmete ost
  Kui tead, et vajad seadmeid pikemaks perioodiks, siis loomulikult on kõige mõistlikum seadmed endale päriseks soetada. Pakume ka järelmaksu võimalust kuni kolme aasta pikkuseks perioodiks, kusjuures terve järelmaksu perioodi jooksul pakume ka igaaastast täishooldust ning lisaks vajadusel veel üht jooksvat väljakutset igal aastal.
  JÄRELMAKS KOLMEKS AASTAKS alates 180€/kuus. Kasutades lisaks Andrito kohviube on kuumakse 160€ + ubade maksumus.
  .
 2. Kohvimasina kasutusrent ilma seadmeid välja ostmata
  Hea pakkumine juhul, kui sa ei soovi koormata oma kohvikut seadmete väljaostmisega või ei soovi kohvimaailma eripäradesse väga põhjalikult süveneda.
  KUUMAKSE alates 160€/kuus. Kasutades lisaks Andrito kohviube on kuumakse 145€ + ubade maksumus.
  .
 3. Igakuine kohvi miinimumkoguses ostmine Gemossist + TASUTA seadmed
  Ostes igakuiselt Gemossist kohviube kokkulepitud koguses on seadmete rent sulle tasuta.
  Kasutades väiksemat ZOE COMPACT kohvimasinat koos kõige sinna juurde kuuluvaga, saad seda teha tasuta juhul, kui tellid igakuiselt vähemalt 14 kg kohvi.
  Kasutades suuremat ZOE 2GR. TALL CUP TAIMER kohvimasinat koos kõige sinna juurde kuuluvaga, siis tuleks igakuiselt tellida vähemalt 16 kg kohvi.
  PS. Kui juhtub, et mõni kuu on kohvi vähem vaja, siis on võimalik teha erikokkuleppeid.
Parimad kohvioad Andrito röstikojast

Kui teil on välja kujunenud oma lemmikud kohvisordid, siis kohvimasina ostu või rendi puhul saate jätkata oma lemmikubade kasutamist. Soovitame aga tutvuda ka Andrito kõrgekvaliteediliste kohviubadega. Just nende ubade miinimumkoguses ostmisel saate kohvimasinaid ka tasuta kasutada. Samuti lisandub nende ubade Gemossist tellimisel teile 15% lisasoodustust ka masinate rendile.

REAL BEAN ESPRESSO 1 kg
ARABICA COFFEE BLEND | Hästi tasakaalustatud ja rikkalik aroom. Ideaalne espresso, millel on lai valik maitseid – pähklid, puuviljad, šokolaad. Sobib ideaalselt naturaalse piimaga luues suurepärase maitsekombinatsiooni cappucciono ja machiatto jaoks.

REAL BEAN DARK SIDE ESPRESSO 1 kg
ARABICA COFFEE BLEND | Tumedam röst tugevama maitse jaoks. Suurepärase Lõuna-Ameerika araabika kohvi segu, India robusta õrna puudutusega – annab väga sileda tekstuuri ja järelmaitses tumeda šokolaadi viimistluse.

ESPRESSO BLEND 1 kg
60%  Do Andrito, Minas Gerais, Brasil
40% La Claudina, Antioquia, Colombia | Kohvioad on magusa aroomiga. Maitsenüanssides on tunda karamelliseeritud pähklit ja värsket puuvilja. Magusa ja peene viimistlusega.

BRASIL DO ANDRITO 1 kg
NATURAL RED CATUAI/CATUCAI ARABICA |  Otse istandusest pärit kohv Veloso farmist. Puuvilja keskmine happesus, sile tekstuur, piimašokolaadi nootidega.

COLOMBIA LA CLAUDINA 1 kg
WASHED CATURRA/CASTILLO ARABICA | Kohvioad on intensiivse aroomiga. Maitsenüanssides on tunda kreeka pähkli maitset, värskendavaid puuvilju ja õrna šokolaadi viimistlust.

ETHIOPIA YIRGACHEFFE ESPRESSO 1 kg
WASHED HEIRLOOM ARABICA | Kohvil on magus ja õrn aroom. Maitse musta tee ja sidruni maitsenüanssidega. Kohvimaitses on tunda ka mustsõstramaitse nüansse.

ETHIOPIA YIRGACHEFFE MEDIUM 1 kg
WASHED HEIRLOOM ARABICA | Magusa aroomiga ning musta tee tekstuuriga pehme kohv. Musta tee, bergamoti, jasmiini ning sidrunikoore nüanssidega.
Personaalse hinnapakkumise saamiseks pöörduge palun [email protected] või oma personaalse müügiesindaja poole.

Sarnased retseptid