KÕIK UUDISED

iSi sifoonid – võluvits oma loomingu uuele tasemele viimiseks ühtlasi raha säästes!

2023. aasta 21. August #kulinaaria #inspiratsioon #toode #köök 

Toidumaailm on täis põnevaid väljakutseid ja loomingulisi võimalusi. Üks selline imeline tööriist, mis on viimasel ajal leidnud tee paljude toidu- ja joogiarmastajatest gurmaanide südametesse, on sifoonpudel. See elegantne seade on tõeliseks abimeheks kokkadele ja toiduhuvilistele, kes soovivad oma loomingulisust avardada ning valmistada võrratuid toite ja jooke.

Mis on sifoonpudel ja miks just iSi toodangut eelistada?

Sifoonpudel on väike tööriist, mille abil saab valmistada vahtusid, kreeme, emulsioone ja gaseeritud jooke. Sifoonpudeli põhimõte on lihtne: sinna valatakse vedelik, mida soovitakse vahustada või gaseerida, seejärel lisatakse pudelile gaasiballooni abil kontrollitud kogus gaasi, mille abil antakse toidule või joogile soovitud tekstuur, õhulisus ja mullid. iSi ei ole ainus sifoonpudelite tootja, kuid soovitame soojalt just nende tooteid, sest nad on üle 100-aastase ajaloo jooksul end tõestanud kui kõrgeima kvaliteedi, pikkade kogemuste ning hea innovatsioonivõimega ettevõttena.

iSi sifoonpudelid on saadaval erinevates suurustes ja mudelites vastavalt kasutaja vajadustele alustades kodusest vahukoorevahustajast kuni profitehnikani, mis võimaldab ka kuuma suppi vahustada. Allolevas tabelis on välja toodud erinevate sifoonpudelite omadused.