KÕIK UUDISED

MONIN lojaalsusprogramm kutsub soodustustest osa saama

2022. aasta 26. Jaanuar #HORECA #toode #MONIN #lojaalsusprogramm 
MONIN lojaalsusprogrammis on väga oodatud osalema kõik HoReCa sektori ettevõtted. Kokku on programmis astmeid neli ning mida kõrgemale astmele on sinu ettevõte jõudnud, seda suurem soodustus rakendub MONIN toodetele. Märkimisväärsed soodustused ootavad juba esimesel astmel.
Meie Gemossis soovime, et meie klientidel hästi läheks ning teame, et retseptide loomisel ning imeliste maitsete müümisel on toodete tundmine ülioluline. Just sellepärast on lojaalsusprogrammi väga oluliseks osaks ka koolitustel osalemine.

Suuremad koolitused toimuvad kevadel ning sügisel erinevates linnades üle Eesti. Samuti teeme alati hea meelega koolituse spetsiaalselt sulle ja sinu meeskonnale, mille käigus saame aidata ka menüü koostamisega. Avalikel koolitustel saad pilgu peal hoida meie Facebooki lehel. Algkoolituse tellimiseks võtke palun ühendust oma Gemossi müügiesindajaga või kirjutage [email protected].

MONIN lojaalsusprogrammi tasemed ning soodustused


MONIN lojaalsusprogrammi esimesele tasemele jõudes rakendub tellimustele automaatselt 10% soodustust.
Tasemele jõudmiseks on vajalik sooritada Gemossist aasta jooksul vähemalt 500€ eest oste ning läbida MONIN algkoolitus (registreeru oma müügiesindaja kaudu või [email protected]).

MONIN lojaalsusprogrammi teisele tasemele jõudes rakendub tellimustele automaatselt 15% soodustust.
Lisaks esimese tasemele on vajalik siia jõudmiseks läbida MONIN hooajakoolitused kaks korda aastas ning tellida vähemalt 100 pudelit MONIN tooteid.

MONIN lojaalsusprogrammi kolmandale tasemele jõudes rakendub tellimustele automaatselt 15% soodustust püreedele ja kastmetele ning 17% ülejäänud sortimendile.
Kolmandale tasemele jõudmiseks on vajalik tellida vähemalt 500 pudelit MONIN tooteid aastas ning lisada oma menüüsse MONIN hooajatoode.
Hooajatootedeteks on sügis-talvisel perioodil MONINiga maitsestatud kohvid, teed, šokolaadijoogid ning talvised kokteilid. Kevad-suvisel perioodil aga MONINiga maitsestatud limonaadid, jäätisekokteilid, Spritzid, jääteed ning kõik muud suvised joogid. Meeleldi aitame ka menüü koostamisel.

MONIN lojaalsusprogrammi neljandale tasemele jõudes rakendub tellimustele automaatselt 17% soodustust püreedele ja kastmetele, Paragon cordialidele, frappedele ning pumpadele ja 22% ülejäänud sortimendile.
Neljandale tasemele jõudmiseks on vajalik tellida vähemalt 1000 pudelit MONIN tooteid aastas ning lisada MONIN hooajatoode oma menüüsse kahel korral aastas.

Kõigile MONIN toodetega seotud küsimustele vastab meeledi:
Haim-Vital Grinfeld
Beverage Division Manager, BA
(+372) 511 5603
[email protected]

Sarnased retseptid