KÕIK UUDISED

RAK Portselan – Kõrgekvaliteedilised lauanõud hotellidele ja restoranidele

2019. aasta 10. Juuni #toode #nõud 
RAK portselan on maailma suurim keraamika tootja, mis on loodud pakkumaks kõrgkvaliteedilisi lauanõusid hotellidele ja restoranidele, samuti ka kodudesse üle maailma. RAK portselan kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga toormaterjali, mis on imporditud tuntud kaevandustest Ühendkuningriikidest ja Saksamaalt, selleks et toota parima kvaliteediga alumiiniumoksiidkattega portselani.

RAK Portselan – Kõrgekvaliteedilised lauanõud hotellidele ja restoranidele
Kvaliteetne lauanõude glaseerimine on aluseks tootmaks parima kvaliteediga portselanist lauanõusid. Toodetavad lauanõud vastavad kolmele väga tähtsale kriteeriumile – vastupidavus ja kriimustuskindlus ja loomulikult ei tasu mainimata jätta väga kõrgklassilist välimust. RAK tooted vastavad paljudele maailmastandarditele, näiteks Kalifornia Propositsioon 65 ja US FDA, tänu millele on tagatud toodete turvalisus, mis on testitud WCASis. Samuti on firma ISO 9001:2000 sertifitseeritud. Kõik tooted on vastupidavad mõranemisele, mis on saavutatud glasuuri kõvadusega, mis on samuti tugev ja kaitstud kriimustuste eest. Glasuur on toodetud tina- ja kaadmiumivabalt, mis on sertifitseeritud CERAMi poolt.

RAK Portselan – Kõrgekvaliteedilised lauanõud hotellidele ja restoranidele
Lühidalt kokkuvõttes saab kõiki tooteid kasutada, pesta ja hoiustada tänu nende kuuma- ja külmakindlusele. Tootmisahjudest väljudes liiguvad tooted poleerimis- ja pakendamisosakonda, kust need transporditakse üle maailma. Dekoratsioonide pealekandmisel kuumutatakse detaile uuesti selleks, et kaunistused kindlalt ja tugevalt kinnituksid. See teeb tooted vastupidavaks igapäevasele kasutamisele. Kvaliteedikontroll jälgib tähelepanelikult igat tootmisetappi.

RAK Portselan – Kõrgekvaliteedilised lauanõud hotellidele ja restoranidele
Me kontrollime pidevalt oma toodete kvaliteeti olemaks kindlad, et oleme alati tõusuteel saavutamaks parimat tootmist läbi mille tugevdame pidevalt oma suhteid hinnatud klientide, varustajate ja samuti ka kolleegidega. Me täiustame pidevalt oma tehnoloogiaid ning tootmis- ja kvaliteedikontrolli, mis sisaldab ka väljaõpet, selleks et iga töötaja oleks kompetentne oma alal. RAK portselanis on kvaliteedi tagamine iga töötaja kohustus ja kliendi rahulolu on alati esikohal.

Kõik külastajad on oodatud Gemossi kauplusesse Valukoja 5, Tallinnas. Oleme avatud argipäeviti 9.00-19.00 ning laupäeviti 10.00-17.00. Lepinguliste klientide tellimusi ootame [email protected] ning +3726602221Sarnased retseptid